Domy na sprzedaż

087-1211-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 134,05 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 884 m2, w miejscowości Tczew (pomorskie) za cenę 429 000 zł. Możliwość zamiany w rozliczeniu na mieszkanie 2-pokojowe. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne oraz całościowe podpiwniczenie. Charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– kuchnia

– pokój

– wc

– korytarz

PIETRO:

– 4 pokoje

– łazienka

– garderoba

– korytarz.

Z dwóch pokoi wyjście na balkon. W piwnicy mieści się garaż z kanałem, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Ogrzewanie piecem gazowym, w całym domu rozprowadzony system ogrzewania podłogowego. Ciepła woda z bojlera, w piwnicy zainstalowany filtr wody. W domu zarówno prąd jak i siła, kanalizacja miejska. Działka pięknie zagospodarowana z oczkiem wodnym, licznymi nasadzeniami drzew i krzewów oraz tarasem z wyjściem bezpośrednio z salonu. To wszystko stanowi idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Całość posesji ogrodzona, brama wjazdowa otwierana automatycznie, podjazd ogrzewany. Budynek ocieplony styropianem 8cm, dachówka bitumiczna, okna PCV firmy VETREX, dach ocieplony wełną mineralną 20cm, dwuletnie drzwi wejściowe.Obok nieruchomości znajduję się wiata na dwa samochody.

Nieruchomość położona w wyjątkowej, spokojnej części miasta, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Na osiedlu znajduje się przepiękny skwer, na którym znajdują się między innymi: dwa stawy, zwierzyniec z ptakami, boisko sportowe, plac zabaw, sklep spożywczy. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. (087-1211)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 58 350 96 25

Tel. +48 793 360 441

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00