Domy na sprzedaż

053-1267-1Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 299,50 m2 z 1932 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 700 m2, w miejscowości Łomnica-Zdrój (woj. małopolskie) za cenę 595 000 zł. Zlokalizowana w odległości kilku kilometrów od nowo powstającego przejścia granicznego ze Słowacją, przy głównej, asfaltowej drodze prowadzącej do centrum. Miejsce cenione przez szukających kontaktu z górami, przyrodą i doskonałym powietrzem oraz słynna z doskonałej wody mineralnej bogatej w żelazo. Sam obiekt to willa wybudowana w 1932 roku, przez polskiego oficera nazwiskiem Sadowski.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rzucających się w oczy elementów architektonicznych willi jest jej kamienna rotunda (połączona z kondygnacją 0).

Obiekt kilka lat temu poddany był gruntownemu remontowi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w tym elewacji i dachu. Dzisiaj jedyne nakłady zalecane to odświeżenie ścian pomieszczeń według własnego upodobania. Na uwagę zasługuje bardzo zdrowa konstrukcja dachu, przypominająca z jaką dbałością i jakością materiałów budowano w tamtych latach. Nowa stolarka okienna oraz drzwiowa. Z Willą Sadowskiego wiąże się także ciekawa historia, dotycząca źródełka z uznawaną za najlepszą w okolicy wodą mineralną. Jej powodzenie było tak duże, że właściciel zdecydował się na zasypanie ujęcia, mając dość ogromnej ilości gości spacerujących po jego ogrodzie. Dzisiaj możliwe jest odtworzenie ujęcia, zwłaszcza, że posiadłość jest w całości ogrodzona. Obiekt oferowany jest wraz całym wyposażeniem. Jest także możliwość wynajmu. Szeroki wachlarz przeznaczenia. Powierzchnia użytkowa wynosi 300 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza na kolejne pomieszczenia mieszkalne ( koncepcja w zdjęciach oferty). Możliwa zmiana sposobu zagospodarowania kondygnacji pierwszej według rysunku o kolejne 150 m 2, co daje sumę 450 m 2 powierzchni użytkowej. Na uwagę zasługuje balkon o powierzchni 71 m2. Powierzchnia działki to 17 ar, malowniczo zielona i zadbana z dojazdem z dwóch stron. Zerowa kondygnacja, poza pokojami, kuchnią pomieszczeniami gospodarczymi i łazienką posiada salę kominkową połączoną ze wspomnianą rotundą. W zimowe wieczory, ciepło ognia z kominka i unikalny klimat dają niezapomnianą atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Dokładne plany kondygnacji wraz z metrażami, widoczne są w zdjęciach oferty. Ogrzewanie bardzo ekonomiczne. Nowoczesny piec automatyczny na eko groszek. Wymaga jedynie raz w tygodniu załadowania. Nieruchomość w ofercie biura na zasadach wyłączności. Honorarium biura pokrywa w całości Sprzedający. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (053-1267)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 14 656 45 67

Tel. +48 600 210 557

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00