Domy na sprzedaż

widok od strony ulicy na front domu do sprzedaży w TczewieDom do sprzedaży o powierzchni 200,13 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 656 m2, w Tczewie (woj. pomorskie) za cenę 695 000 zł. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego. Dom niezwykle komfortowy, luksusowy, który nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia w nim działalności gospodarczej.
Rozkład pomieszczeń i pokoi w domu:
CZĘŚĆ MIESZKALNA:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– jadalna
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– wc
CZĘŚĆ KOMERCYJNA:
– otwarte pomieszczenie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– antresola.

Dom do sprzedaży wraz z zabudową kuchenną wraz z całym sprzętem AGD (dotyczy dwóch urządzonych i wyposażonych kuchni) w cenie. Instalacja elektryczna po wymianie. Ogrzewanie gazowe. Dodatkowo w salonie znajduje się kominek, którego można używać jako dodatkowego źródła ciepła. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do szkół, przedszkoli, supermarketów Biedronka, Tesco, Kaufland, Piotr i Paweł, przystanków autobusowych. Zapraszam do obejrzenia domu.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont domu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (087-1019)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00