Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Dom do sprzedaży za cenę 1 970 000 złotych w okolicach Wrocławia. Dom liczy 300 metrów kwadratowych powierzchni, działka – 3 001 metrów kwadratowych. Dom składa się z dwóch kondygnacji, na których rozlokowanych jest 6 pokoi. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Pokoje i pomieszczenia znajdują się na poszczególnych kondygnacjach domu:
na PARTERZE domu: salon + kuchnia + przedpokój + pokój + pralnia + jadalnia + hall + wiatrołap + spiżarnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE domu: sypialnia + garderoba + 3 pokoje + hall + łazienka + balkon + łazienka
na STRYCHU domu: pomieszczenie o pow. około 30 m2.

Dom posiada zainstalowany system alarmowy, który gwarantuje spokojny i bezpieczny sen mieszkańców. Dba także o ich majątek. Dodatkowo w oknach zamontowane zostały rolety antywłamaniowe. Dom z garażem o powierzchni 34,40 m2 na 2 auta. Brama wjazdowa na posesję oraz brama garażowa sterowana pilotem. Dom wybudowany i wykończony przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Luksus i komfort użytkowania domu podnosi ogrzewanie podłogowe oraz kominek z płaszczem wodnym salonie.

Dużym atutem domu jest znajdujący się za nim ładny ogród z licznymi nasadzeniami, zaprojektowany przy współpracy architekta krajobrazu Na całości rozprowadzone nawodnienie, działka zdrenowana z wyprowadzeniem wody do studni, z której ogród jest podlewany. Serdecznie zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15741)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00