Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu do sprzedaży w SłupskuDom do sprzedaży o powierzchni 225 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 571 m2, w Słupsku (woj. pomorskie) za cenę 499 000 zł. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika, oferta bezpośrednia.

Dom posiada cztery kondygnacje:
PIWNICA:
– garaż
– kotłownia
– pokój rekreacyjny
– pralnia
– łazienkę z wc
PARTER:
– wiatrołap
– holl
– salon
– pokój muzyczny
-kuchnia
– wc
– spiżarnia
– taras
PIĘTRO:
– holl
– garderoba
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– taras
PIĘTRO 2:
– holl
– kuchnia
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– taras widokowy

Dom ogrzewany gazowo piecem dwufunkcyjnym. Alternatywnie można ogrzewać dom metodą tradycyjną piec na paliwo stałe (drzewo, koks, węgiel) lub za pomocą pieca elektrycznego. Stolarka okienna drewniana skrzynkowa, 3-szybowa. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana z przeszkleniem. Na podłogach parkiet lub deski drewniane. W kuchni i łazienkach terakota. Na ścianach odpowiednio gładzie, boazeria, glazura. Dach kryty blachą miedzianą.

Dom z piękny, wypielęgnowany oraz zadbanym ogrodem, na którym jest dużo nasadzeń kwiatów oraz krzewów. Dom w całości ogrodzony.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6039)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099
e-mail: k.butler@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00