Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach LesznaDom do sprzedaży o powierzchni 143 m2 z 2009 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 608 m2, w okolicach Leszna (woj. wielkopolskie) za cenę 409 000 zł. Dom wyjątkowo przestronny, bardzo klimatyczny, wybudowany z drewna (świerk skandynawski, świerk kaukaski, modrzew, buk). Dom idealny dla osób, które lubią kontakt z naturą (blisko las i jezioro).

Dom świetnie nadaje się zarówno do całorocznego użytkowania, jak i jedynie letniskowego, podczas urlopu. Oprócz ciekawie zaaranżowanego, drewnianego domu na działce znajduje się również drewniany wigwam z miejscem na ognisko. W okolicy cisza i spokój.

Rozkład pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
PIWNICA:
– osobny lokal mieszkalny
– kuchnia
– łazienka
– salon
– sypialnia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– łazienka
– kuchnia
– salon
– taras
– sypialnia
PIĘTRO:
– salon
– 2 pokoje
– łazienka.

Dom w świetnej lokalizacji – Odległość od jeziora (plaży) to ok 400 m. Teren objęty programem Natura 2000, który gwarantuje że nie powstaną zakłady produkcyjne w okolicy oraz kopalnie. Dom w zasięgu Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Dom w głównej mierze ogrzewany kominkiem w salonie. Dom ocieplony. Zapraszam na prezentację.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-383)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 65 526 58 41
Tel. +48 693 113 363
e-mail: m.prais@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00