Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w Radomsku do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 155,2 m2 (4 kondygnacje, 6 pokoi) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 380 m2, w Radomsku (woj. łódzkie) za cenę 350 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom niezwykle duży, rodzinny, przestronny wykonany z bardzo dobrych materiałów. Dom na zadbanej i zagospodarowanej działce z wygodnym i szerokim wjazdem na posesję w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy jednorodzinnej.

Rozkład pokoi:
w PIWNICY znajdują się:
– 3 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
– garaż
na PARTERZE znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– wc
– hall
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– wc
– hall
na STRYCHU znajduje się:
– nieużytkowe pomieszczenie

Dom zlokalizowany przy wjazdowej drodze dojazdowej, co gwarantuje szybki dojazd do centrum, gdzie znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, sklepy, apteki, placówki bankowe, bankomat, szkoły, przedszkola, basen, przystanki komunikacji miejskiej.

Dom na sprzedaż, ale istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w bloku. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Radomsko, ul. Reymonta 47. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-7)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl
Tel. +48 539 692 024

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00