Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom w Grodzisku Mazowieckim do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 198 m2 (4 kondygnacje, 4 pokoje) z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 392 m2, w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie) za cenę 555 000 zł. Klient kupujący nie płaci prowizji.

Dom w otoczeniu pięknie zagospodarowanego ogrodu z zadbaną roślinnością. Przebywanie w otoczeniu porastającej działkę roślinności zapewnia niezastąpioną i bezcenną dawkę relaksu i przyjemności, o który tak trudno w mieście.

Rozkład pomieszczeń w domu:
PIWNICA:
– pomieszczenie techniczne / schowek
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– 3 sypialnie
– garderoba
– sauna
– 3 łazienki
NAD PODDASZEM:
– pokój / pracownia

Dom w rewelacyjnej okolicy gwarantującej bezpieczeństwo i ciszę. Dobrze skomunikowany punkt, Nieopodal pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, sklepy. Działka ogrodzona, w znacznej części ogrodzenie murowane – cegła, z metalową bramą. Ogród zagospodarowany – z dużą ilością roślinności, nasłoneczniony taras od strony południowej. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże instalacja alarmowa.

Dom z następującymi mediami: kanalizacja (miejska), woda miejska – wodociąg, gaz, prąd, dodatkowe ogrzewanie – kominek. Gorąco zachęcamy do oferty zarówno mieszkańców Grodziska Mazowieckiego, jak również Warszawy, dzięki autostradzie A2 dojazd do Centrum Warszawy zajmuje 30 min. Zachęcam do obejrzenia domu.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E. Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-79)

Kontakt:
Tel. +48 691 244 141
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00