Domy na sprzedaż

widok od strony ogrodu na dom w Piotrkowie Trybunalskim do sprzedaży za cenę 0,99 mln złDom na sprzedaż o powierzchni 153 m2 z 2001 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 100 m2, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 999 000 zł. Dom bardzo elegancki w bardzo prestiżowej lokalizacji. Dom oryginalnie zaaranżowany, z dużą ilością przestrzeni.

Dom wybudowany i wykończony wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów.
Rozkład pokoi:
PARTER:
– wiatrołap
– hall
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– taras
– garderoba
– wc
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– pralnia
– kotłownia
– garaż
PODDASZE:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– strychy użytkowe

Dom w bardzo wysokim standardzie i nowoczesnym stylu: we wszystkich pomieszczeniach na ścianach gładzie, ściany malowane w ciepłych kolorach. W sypialniach na podłogach jasno brązowe panele; na parterze w salonie, kuchni, ciągach komunikacyjnych, łazienkach, garażu, pomieszczeniach gospodarczych – płytki ceramiczne. Ściany wykończone gładko z elementami sztukaterii. W korytarzu, jadalni, salonie i kuchni podwieszane sufity z gustownym oświetleniem.

Dom posiada wstawione wewnętrzne, drewniane drzwi, które były robione na zamówienie. Kominek jest wykończony marmurem, parapety dębowe, dwie duże szafy zabudowane: jedna w sypialni, jedna w garderobie. System alarmowy w całym domu. Na poddasze prowadzą schody drewniane, podparte na jednym filarze, z metalową balustradą.

Dom z centralnym ogrzewaniem na gaz ziemny, ogrzewanie kominkowe w salonie z częściowym rozprowadzeniem. Dodatkowo za wyjątkiem garażu, kotłowni, sypialni cały parter posiada ogrzewanie podłogowe elektryczne z niezależnym sterowaniem dla poszczególnych pomieszczeń.

Dom z profesjonalnie zaprojektowanym ogrodem doglądanym przez firmę ogrodniczą, z wieloma oryginalnymi, wyszukanymi nasadzeniami, także z oczkiem wodnym. Dodatkowo w ogrodzie pomieszczenie gospodarcze, murowane, z możliwością adaptacji na kolejny garaż. Przedpole oraz części komunikacyjne wokół domu wyłożone kostką.

Teren solidnie ogrodzony murowanym płotem, brama wjazdowa otwierana automatycznie, wideofon. Dom w pełni podłączony do infrastruktury miejskiej: gazowej, energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Cena domu do negocjacji: 999 000 złotych. Oglądanie domu tylko po wcześniejszym umówieniu z Pośrednikiem WGN. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-3999)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00