Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia widok od frontu na dom w okolicy Słupska do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 200 m2 sprzed 1945 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 500 m2, w okolicach Słupska (woj. pomorskie) za cenę 395 000 zł. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika, oferta bezpośrednia.

Rozkład pokoi w domu:
Na PARTERZE znajdują się:
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– wiatrołap
Na PODDASZU UŻYTKOWYM znajdują się:
– 2 pokoje z antresolami
– aneks kuchenny
– łazienka z wc

Dom przeszedł remont. W trakcie prac remontowych ocieplono go styropianem, otynkowano, wykonano nową konstrukcję i pokryto dach blachą dachówkową, wstawiono okna PCV.

Dom wraz z dużym budynkiem gospodarczym, który przerobiono na 2 garaże. Ogrzewanie do wyboru na ekogroszek lub piec olejowy. Duża, nowo wyremontowana kotłownia, z poddaszem może stanowić warsztat.

Dom wraz z całą posesją ogrodzony, zagospodarowany, z pięknymi nasadzeniami, osłonięty od drogi asfaltowej potężnymi tujami. Możliwość wydzielenia z terenu odrębnej działki budowlanej o pow. 3 000 m2.

Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-5945)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 693 780 640
e-mail: d.kedzierska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00