Domy na sprzedaż

020-7718-3Do sprzedaży piękny, jednorodzinny dom o powierzchni 78 m2 z 1975 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w Lewkowie, w ok. Ostrowa Wielkopolskiego za cenę 210 000 zł. Dom za rozsądną cenę! Atrakcyjna oferta sprzedaży domu wybudowanego w technologii tradycyjnej, murowanego z cegły, z dachem dwuspadowym, krytym dachówką ceramiczną, okna PCV, mury docieplone styropianem, elewacja – tynk cienkowarstwowy.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

– 3 pokoje

– kuchnia

– skrytka

– łazienka

– korytarz

– wiatrołap

PODDASZE:

– 2 pomieszczenia

Na parterze połogi wykończone w panelach podłogowych, deskach i płytce ceramicznej. Stolarka drzwiowa zewnętrzna wymieniona, stolarka okienna wymieniona. Dom uzbrojony w przyłącze: prądu, wody, kanalizacji sanitarnej, ogrzewanie centralne z pieca olejowego znajdującego się w piwnicy. Dodatkowo funkcję ogrzewania może spełniać kominek. Ponadto w ulicy znajduje się sieć gazowa. Teren działki z frontu ogrodzony płotem metalowym z podmurówką murowaną z cegły klinkierowej. Na działce znajduje się niezależny murowany budynek gospodarczy o pow. około 45 m2. Istnieje możliwość zakupu niezabudowanej działki obok o pow. 3211 m2 i powiększenia powierzchni działki do pow. 4211 m2. Dom mieszkalny jest suchy w dobrym stanie technicznym, nadający się do szybkiego zasiedlenia, bez dużych nakładów inwestycyjnych. Kolejnym plusem tej nieruchomości jest bliska odległość od miasta, a także do szkoły, sklepów a także komunikacji miejskiej. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo ciekawa i atrakcyjna oferta. Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam do prezentacji. WGN – tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe . Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. (020-7718)

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 601 829 510

e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00