Domy na sprzedaż

020-7730-1Do sprzedaży ładny, zadbany, dom o powierzchni 120 m2 z 1968 roku, w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 459 m2, w Śródmieściu miejscowości Ostrów Wielkopolski za cenę 285 000 zł. Dom jednorodzinny w korzystnej lokalizacji. Dom parterowy z użytkowym poddaszem i niewielką piwnicą.

Rozkład pomieszczeń:

PIWNICA:

– kotłownia ze składem opału

PARTER:

– 2 pokoje

– kuchnia

– skrytka

– łazienka

– przedpokój

PODDASZE:

– 2 pokoje

Dom jest bardzo zadbany, w dobrym stanie technicznym, suchy, wybudowany z cegły. Największym atutem jest to, że nadaje się on do zamieszkania bez większych nakładów finansowych, a dodatkowo jego bardzo korzystna lokalizacja sprawia, że jest to atrakcyjna oferta. W ostatnich latach w budynku wymieniono: stolarkę okienną, podłogi, piec c.o. oraz regularnie go konserwowano. Ścisłe centrum oddalone jest o max 10-15 min drogi piechotą. Ponad to blisko znajduje się szkoła, kościół, przystanek MPK, specjalistyczne przychodnie lekarskie, szpital i małe sklepy, a w bardzo bliskim otoczeniu znajdują się także duże markety (Leclerc, Biedronka itp). Bliskie sąsiedztwo stanowią także urokliwe tereny zielone: PARK PIASKI – SZCZYGLICZKA – ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem oraz ścieżka zdrowia, Park Linowy z zapleczem gastronomicznym. W rozliczeniu mogłoby być mieszkanie o pow. około 48 m2 – 2 pokoje, najlepiej w tym rejonie. Kupujący nie płaci prowizji. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-7730)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 601 829 510

e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00