Domy na sprzedaż

Dom do sprzedaży o powierzchni 162 m2 (5 pokoi, 1 kondygnacja) z 1929 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 400 m2, w okolicy Żagania (woj. lubuskie) za cenę 160 000 zł. na zdjęciu widok od strony frontu na dom w okolicy Żagania do sprzedażyDom doskonale nadaje się dla amatorów ciszy i spokoju z dala od zgiełku miast. Kupujący nie płaci prowizji. Wyłącznie w WGN Nieruchomości. Cena podlega negocjacji. Dom przedwojenny wraz z warsztatem (budynkiem gospodarczym o powierzchni 12 m2) oraz przyległym gruntem ornym III klasy o powierzchni około 60 arów.

Rozkład pomieszczeń w domu:
PARTER:
– korytarz
– salon
– kuchnia
– spiżarnia/piwnica
– łazienka
– warsztat
PIĘTRO:
– przedpokój
– 4 pokoje
– kuchnia
– wc
PODDASZE:
– dodatkowa powierzchnia mieszkalna

Dom wybudowany z cegły, pokryty dachówką ceramiczną, okna we wszystkich pomieszczeniach oprócz kuchni z PCV, mury suche nie popękane, dach w dobrym stanie, nie przecieka. Media: własny hydrofor ujęcie ze studni, energia oraz siła, szambo, ogrzewanie piecami kaflowymi. Atrakcyjna lokalizacja – wokół zabudowa jednorodzinna, pola i lasy. Jednym słowem cisza i spokój. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1008)

Kontakt:
e-mail: z.romanowski@wgn.pl
Tel. +48 533 306 812

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00