Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom w Lubinie do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 200 m2 (5 pokoi, 3 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 700 m2, w Lubinie (woj. dolnośląskie) za cenę 499 000 zł. Wśród największych zalet domu warto wymienić przede wszystkim jego bajkową lokalizację. Dom położony jest bowiem w niezwykle malowniczej okolicy wschodniej części wzgórz Dalkowskich. Wokół cisza, spokój, leśny aromat, bezpośredni kontakt z naturą, otoczenie starych dębów, olch i brzózek, które doskonale harmonizują z otaczającymi polami, łąkami i lasami.. Drugim atutem jest możliwość prowadzenia w domu działalności gospodarczej, na przykład domu spokojnej starości, agroturystyki itp. Trzecim – prywatny las ze starodrzewiem o pow. 1,3 hektara, z przepływającym strumykiem, który przynależy do sprzedawanego domu.

Dom składa się z:
PIWNICY
PARTERU, na którym znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka
– wc
– hol
PIĘTRA, na którym znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
PODDASZA:
– do własnej aranżacji z możliwością wygospodarowania dodatkowych pomieszczeń.

Dom do sprzedaży wraz ze znajdującymi się obok zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 280 m2 (w chwili obecnej jedna część spełnia funkcję dwustanowiskowego garażu). Do dyspozycji pozostaje też drugi budynek pełniący funkcję drewutni. Teren uzbrojony w energię elektryczną, gaz ziemny, wodę z wodociągu, kanalizację, ogrzewane własne gazowe (piec dwufunkcyjny) alternatywnie piec węglowy – z możliwością zainstalowania kominka. Dodatkowo darmowa woda ze studni głębinowej.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Oferujemy atrakcyjne cenowo kredyty hipoteczne i gotówkowe. (094-672)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00