Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy WrocławiaDom do sprzedaży o powierzchni 260 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicy Wrocławia za cenę 420 000 zł. Dom świetnie nadaje się dla osób ceniących ciszę oraz wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom niezwykle komfortowy z bardzo dużym potencjałem, zbudowany z dużą starannością. Materiały budowlane i wykończeniowe bardzo dobrej jakości. Dom nie wymaga ponoszenia przez przyszłych właścicieli żadnych nakładów finansowych. Dom doskonale nadaje się na rodzinną posiadłość, rekreacyjną albo wypoczynkową.

Dom składa się z 3 kondygnacji:
na PARTERZE:
– salon
– taras
– kuchnia
– hol
– łazienka
na PIĘTRZE i PÓŁPIĘTRZE:
– 4 sypialnie
– 2 łazienki

Obok domu znajduje się wolno stojący garaż. Dom zbudowany z cegły, docieplony, suchy, elewacja tynk szlachetny, dach dwuspadowy pokryty blachą dachówkową. Na podłogach kafle i bardzo dobrze utrzymany parkiet dębowy oraz panele, schody wewnętrzne drewniane. Znakomita lokalizacja – dom położony jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, wśród innych komfortowych domów. Gustownie zagospodarowana działka z tarasami i licznymi nasadzeniami. Teren ogrodzony. Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz przy budynku.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-742)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00