Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży we WrocławiuDom do sprzedaży o powierzchni 120 m2 (6 pokoi, 3 kondygnacje) w zabudowie szeregowej posadowiony na działce o powierzchni 166 m2, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 750 000 zł. Dom godny polecenia ze względu na jakość użytych materiałów, solidność wykonania, atrakcyjną lokalizację oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cena do negocjacji.

Znakomita lokalizacja – dom znajduje się w cichej i zielonej okolicy, wokół dużo luksusowych willi. Punkt znakomicie skomunikowany z centrum i innymi częściami miasta. Osiedle zamknięte. Teren posiada pełną infrastrukturę, oświetlenie uliczne, ogrodzone działki.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE mamy:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– gabinet
– łazienka
– przedpokój
– wiatrołap
– garaż
na PIERWSZYM PIĘTRZE mamy:
– 3 pokoje
– taras
– łazienka
– hall
na DRUGIM PIĘTRZE mamy:
– pokój
– łazienka
– hall.

Dom posiada w salonie zamontowany kominek z płaszczem wodnym, wielkie przeszklenia ścian oraz wysokie sufity, co tworzy niepowtarzalną przestrzeń do stylowo zaaranżowanego wnętrza. Na parterze domu w części mieszkalnej ogrzewanie podłogowe. Na podłogach kafle i panele. Media: instalacja wodna, elektryczna, gazowa, kanalizacja. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont domu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-750)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00