Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z ulicy na dom do sprzedaży w okolicy RawiczaDom do sprzedaży o powierzchni 150 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 1930 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 700 m2, w okolicy Rawicza (woj. dolnośląskie) za cenę 399 000 zł. Dom doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta bezpośrednia kupujący jest zwolniony z opłat za pośrednictwo.

Do najważniejszych zalet domu z pewnością można zaliczyć jego lokalizację w na obrzeżu Doliny Baryczy (park krajobrazowy), w cichej i spokojnej okolicy, 200 m od lasu. Dom do sprzedaży wraz z dwoma budynkami gospodarczymi. Wszystko po remoncie. Na podłogach nowe płytki ceramiczne w kuchniach, korytarzu, łazience i ganku, w pozostałych pomieszczeniach podłoga z desek dębowych i sosnowych.

Rozkład pokoi w domu:
– 4 pomieszczenia mieszkalne
– 2 kuchnie
– łazienka

W jednym z budynków gospodarczych mieści się garaż i warsztat. W drugim – kolejny garaż letnia kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie na skład opału. Dom z własną ekologiczną oczyszczalnią ścieków. Dom oraz budynki gospodarcze znajdują się na terenie o pow. 1 700 m2 terenu, po drugiej strony drogi dodatkowo 30 arów łąki. Dodatkowo jest dzierżawiona działka rolno-przemysłowa o pow. 11 100 m2 z możliwością wykupu. Dom na terenie niezalewowym. Niskie opłaty 130 zł/rocznie.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2871)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 24

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00