Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom nad jeziorem do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 135 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 630 m2, w okolicach Głogowa (ale już na terenie woj. lubuskiego), nad pięknym jeziorem za cenę 520 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom niezwykle komfortowy i w pełni wyposażony.
Dom składa się z:
PARTERU:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– pokój gościnny
– kotłownia
PIĘTRA:
– sypialnia
– łazienka
– salon

W domu stolarka okienna – plastikowa, rolety z mechanizmem elektrycznym, na podłogach terakota i panele podłogowe. Dom posiada zainstalowany centralny odkurzacz oraz ogrzewanie podłogowe, w pokojach grzejnikowe, w łazience podłogowe z dodatkowym grzejnikiem drabinkowych. Dom ogrzewany kotłem olejowych i dodatkowo kominkiem. Na uwagę zasługuje niezwykle estetycznie wykonane oświetlenie zewnętrzne domu oraz elewacja z tynku szlachetnego w kolorze piaskowym. Dach domu pokryty dachówką ceramiczną. Garaż jednostanowiskowy z bezpośrednim przejściem do domu. Na posesji znajduje się również wiata na drewno. Dom z przepięknym, zagospodarowanym ogrodem i licznymi nasadzeniami. Ogród nawadniany automatycznie. Woda i kanalizacja gminne, studnia głębinowa. Dom znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w oazie ciszy i spokoju. Odległość domu od jeziora to zaledwie 150 m, wokół lasy, podstawowe sklepy – ok. 150 m.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1199)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl
Tel. +48 724 359 327

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00