Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 160 m2 z 1982 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 839 m2, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) za cenę 339 000 zł. Ze względu na będące w okolicy markety, sklepy, punkty usługowo-handlowe, kościół, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, szkoły, przedszkola, lokalizacja może bardzo odpowiadać pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi oraz osobom, które w wolnych chwilach lubią kontakt z przyrodą. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom bardzo przestronny. Przy jego budowie używano wyłącznie solidnych materiałów budowlanych. Rozkład pokoi:
PARTER:
– kuchnia
– łazienka
– pokój
PIĘTRO:
– salon
– pokój dziecka/sypialnia
– pokój
– balkon
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka z wc.

Z hallu prowadzą wygodne schody na strych, który dodatkowo można zaadaptować kolejną powierzchnię użytkowo mieszkalną ok. 80 m2. Dom z następującymi mediami: prąd, woda, kanalizacja, gaz ziemny. Ściany malowane, na podłogach parkiet w dobrym stanie, łazienki wykończone kafelkami, hall i schody w drewnie, ściany i sufit boazeria. Ogrzewanie węglowe możliwość podłączenia pieca dwufunkcyjnego gazowego. Działka pięknie zagospodarowana, zadbana z ustronnym miejscem na grilla i miejscem przeznaczonym na wypoczynek czy zabawę dzieci. Dom z garażem (ok. 20 m2) wyposażonym w bramę systemową uchylną.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Radomsko, ul. Reymonta 47. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-44)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 681 73 55
Tel. +48 794 587 465
e-mail: a.konopka@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00