Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od frontu na dom do sprzedaży w okolicach GorzowaDom na sprzedaż o powierzchni 197 m2 z 2007 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 642 m2, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (woj. Lubuskie) w cenie 730 000 zł. Dom bardzo komfortowy wybudowany na działce o regularnym kształcie prostokąta, w bardzo cichym i spokojnym zakątku, co jest niewątpliwym atutem dla osób ceniących sobie prywatność i komfort. Wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodziny.

Rozmieszczenie pokoi w domu:
Na PARTERZE:
– 3 pokoje
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
PODDASZE:
– do adaptacji (wszystkie media są już wyprowadzone)

Dom został wybudowany z bardzo solidnych materiałów. Bez żadnych oszczędności w nakładach. Jest dobrze ocieplony (wełna mineralna), posiada kolektory słoneczne, ogrzewanie gazowe oraz kominek z płaszczem wodnym do ogrzewania grzejników i wody. Dom posiada również ogrzewanie podłogowe pod płytkami.

Głównym atutem domu jest na pewno jego bardzo wysoki standard wykończenia. Drewniane drzwi, podłogi (deska barlinecka), płytki ceramiczne, rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym, wanna z hydromasażem. Działka jest całkowicie zagospodarowana, wyłożona kostką granitową, ogrodzona (przednia część to metaloplastyka). Bramy do garażu i na posesję są zdalnie sterowane.

Zapraszamy na prezentacje. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Klientom zainteresowanym zakupem domu WGN Kredyty zapewnia również pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. (130-1772)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 669 562 330
e-mail: kazus@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00