Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom na Mazurach do sprzedaży, widok od frontuDom do sprzedaży o powierzchni 92,80 m2 z 1992 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 571 m2, na Mazurach za cenę 350 000 zł. Dom znajduje się na osiedlu usytuowanym w sąsiedztwie jeziora Tajty i okolicznych lasów, w atrakcyjnej turystycznej miejscowości. Zadbana, ogrodzona działka. Cały kompleks domów na osiedlu objęty jest ochroną.

Dom bajecznie zlokalizowany nieopodal jezioro Tajty z plażą, kąpieliskiem, pomostem, wypożyczalnią sprzętu wodnego, przystanią do cumowania łodzi, boiskiem do gry w piłkę, placem zabaw, barem i sklepem.

Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
PIWNICA:
– garaż
PARTER:
– aneks kuchenny
– salon
– taras
– łazienka z wc
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– balkon

Dom ogrzewa kominek znajdujący się w salonie. Na podłodze położona terakota na całej powierzchni parteru. Taras został powiększony, wymaga niewielkich nakładów finansowych na dokończenie remontu. Dach domu o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną. Ściany parteru – gazobeton, ściany fundamentowe – beton, ściany działowe – drewniane. Izolacja przeciwwilgociowa, termiczna dla dachu – wełna mineralna. Instalacja: elektryczna – prąd, siła, wodna – wodociąg, kanalizacyjna – szambo bezodpływowe dwukomorowe o śr. 1,50m, gł. 2m, odgromowa.

Lokalizacja domu to urocze , spokojne miejsce idealne do wypoczynku, niepozbawione jednak możliwości skorzystania z licznych atrakcji w promieniu kilku kilometrów, oferowanych przez okoliczne miejscowości turystyczne. (147-407)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 600 668 188
Tel. +48 882 762 128
e-mail: Irena.Olczak@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00