Domy na sprzedaż

na zdjęciu frontu domu do sprzedaży w okolicach GłogowaDom na sprzedaż o powierzchni 230 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 400 m2, w okolicach Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 410 000 zł. Dom do sprzedaży, ale istnieje możliwość zamiany na mieszkanie we Wrocławiu. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom niezwykle luksusowy, wygodny, komfortowy, który przeszedł generalny remont. Podczas prac remontowych wymieniono instalację, położono nowe tynki wewnętrzne i zewnętrzne, ocieplono dom, położono nowy dach, zamontowano orynnowanie z odprowadzeniem wody deszczowej, tarasy, okna, drzwi, podłogi wraz z ociepleniem. Atrakcyjna lokalizacja – dom położony w spokojnej i cichej okolicy. Bardzo wysoki standarddom wykończony jest przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Dom przystosowany do zamieszkiwania 2 rodzin. Większy lokal o powierzchni 200 m2 i kawalerka z oddzielnym wejściem o powierzchni 34 m2.

Dom składa się z dwóch części, które stanowią oddzielne mieszkania:
Część większa:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– salon
– taras
– pokój gościnny
– hol
– łazienka
– wc
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– taras
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
Część mniejsza:
– kuchnia
– pokój
– łazienka z wc.

Dom bardzo ciepły, grube mury, izolacja wełną mineralna 16 cm, pod podłogą styropian 10 cm. Na posesji duża 200 metrowa stodoła, do zaadaptowania na garaż, dwie bramy do stodoły, kanał. Dom otacza przepiękny ogród o powierzchni 0,44 ha ze starym drzewostanem,drzewami i krzewami ozdobnymi, roślinami skalnymi. Na terenie posesji płynie strumyk. W ogrodzie mały basen z wodospadem.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN SZPROTAWA ul 1 Armii 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-898)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00