Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu na sprzedaż widziany od strony ulicy w okolicach Polkowic Dom do sprzedaży o powierzchni 374,2 m2 (7 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 033 m2, w okolicach Polkowic (woj. dolnośląskie) za cenę 525 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom doskonały dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. Cena do negocjacji.

Dom w dobrym standardzie, murowany z cegły pokryty blachą trapezową. Ogrzewanie sterowane automatycznie węglowo-gazowe, dodatkowo w dwóch pokojach znajdują się kominki. W domu podłogi drewniane, na parterze okna z PCV (od tarasu z roletami zewnętrznymi), na piętrze drewniane.

Rozkład pokoi:
PARTER:
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– strych.

Pod całym domem znajdują się pomieszczenia piwniczne. Dom posiada ujęcie wody miejskiej oraz własne ujęcie wody pitnej ze studni głębinowej doprowadzonej do piwnicy. Dom posiada balkon i duży taras. Z każdego pokoju na parterze można wyjść na balkon lub na taras, z którego można zejść do ogrodu. W cenie domu mogą pozostać meble w zabudowie w kuchni ze sprzętem AGD oraz meble w pokojach. Możliwość dzierżawy sąsiedniej działki o powierzchni 2 ary, na której znajduje się drewniana wiata. Garaż na jeden samochód z kanałem. Na działce znajduje się szklarnia o pow. ok. 32 m2.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-885)

Kontakt:
Tel. +48 726 118 979
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00