Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom do sprzedaży w okolicy Zielonej GóryDom na sprzedaż o powierzchni 360 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 500 m2, w okolicach Zielonej Góry (woj. lubuskie) za cenę 119 000 zł. Cena do negocjacji. Wyłącznie w WGN. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom w malowniczej lokalizacji – cicha i spokojna okolica, blisko droga wojewódzka, nieopodal domu łąka o powierzchni 0,54 ha. Dom do aranżacji.

Dom z parterem świetnie najadającym się na prowadzenie działalności gospodarczej. Znajdują się to 2 garaże z nowymi bramami. Natomiast piętro domu (powierzchnia 180 m2) to już strefa mieszkalna (nieruchomość posiada kompletną dokumentację wraz z projektem mieszkania).

Dom w stanie ogólnym dobrym – mury bez wilgoci, strop betonowy w stanie bardzo dobrym. Dach nie wymaga remontu. Okna plastikowe. Dom z instalacją elektryczną oraz siłą. Na działce nowe szambo ekologiczne, studnia. Oferta warta polecenia. Zapraszam do oglądania. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-953)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 533 306 812
e-mail: z.romanowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00