Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom z okolicy Głogowa na sprzedażDom do sprzedaży o powierzchni 100 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2,7 ha, w okolicach Głogowa (woj. dolnośląskie) w cenie 200 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom z zabudowaniami gospodarczymi. Dom do remontu z poddaszem użytkowym.

Rozkład pokoi:
PARTER:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
PODDASZE:
– 1 pokój

Najmocniejszym punktem oferty jest znakomita lokalizacja domu. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-70)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 726 118 979
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00