Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu na sprzedaż w okolicy WrocławiaDom do sprzedaż w okolicy Wrocławia za 990 000 zł. Dom liczy 220 metrów kwadratowych powierzchni i wybudowany został w 2010 roku na działce 1 005 metrów kwadratowych. Dom zaprojektowany na indywidualne życzenie i zgodnie z kierunkami świata. Na dodatek wnętrze domu zostało również bardzo przemyślnie i funkcjonalnie rozplanowane (od wschodu do zachodu słonce w salonie).

Dom bardzo przestrzenny między innymi dzięki wysokości sufitu 3,2 metra. Zarówno latem, jak i zimą dom jest wewnątrz bardzo jasny.

Dom składa się z dwóch kondygnacji, na których są następujące pomieszczenia:
na PARTERZE: salon + taras + kuchnia + jadalnia + holl + łazienka + kawalerka + kotłownia + garaż
na PIĘTRZE: 4 sypialnie + 2 balkony + garderoba + 2 łazienki

Dom z dużym, obecnie nieużywanym strychem, do którego doprowadzona jest instalacja ogrzewania. Poddasze nadaje się do adaptacji na część mieszkalną, bibliotekę itp. Dom wykonany został w najwyższej technologii, z najlepszych jakościowo materiałów. Bardzo wysoki standard.

Dom wygląda świetnie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Niewątpliwym atutem jest też duży taras. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15740)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00