Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach GłogowaDom do sprzedaży w okolicy Głogowa (woj. dolnośląskie) za 870 000 zł. Dom zbudowany został w 2005 roku na działce o powierzchni 21,5 ara. Powierzchnia użytkowa samego domu wynosi 192 m2. Zabudowa wolno stojąca. Kupujący nie płaci prowizji. Dom o bardzo wysokim standardzie, prawdziwy synonim komfortu i bezpieczeństwa.

Dom składa się z dwóch kondygnacji, na których znajdują się następujące pomieszczenia:
PARTER: salon + taras + gabinet + kuchnia + jadalnia + wc + wiatrołap + hall
PODDASZE: hall + łazienka + garderoba + sypialnie + pomieszczenie gospodarcze.

Dom z częścią gospodarczą: 2-stanowiskowy garaż oraz pomieszczenie kotłowni z pralnią i wyjściem na tył budynku. Budynek gospodarczy – garaż 1-stanowiskowy, strych, ogrzewane pomieszczenie gospodarcze oraz wiata garażowa.

Bezpieczeństwa mieszkańców domu strzeże nowoczesna instalacja alarmowa. (do podłączenia). Dom posiada automatyczne kolektory solarne o powierzchni 4,50 m2 z zasobnikiem na 200 l. Dodatkowo jest tu własna stacja uzdatniania wody.

Dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem, na którym znajdują się liczne, różnogatunkowe drzewa oraz nasadzenia zielone.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1070)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 724 359 317
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00