Domy na sprzedaż

173-19-1Do sprzedaży piękny, reprezentacyjny dom o powierzchni 137 m2 z 2015 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 240 m2, w okolicach Warszawy (ok. 40 km), w miejscowości Jakrotów-Kolonia (woj. mazowieckie) za cenę 599 000 zł. Dom funkcjonalny na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Wybudowany w oparciu o tradycyjną technologię, ze szczególną dbałością o szczegóły. Stosowane materiały i rozwiązania techniczne gwarantują trwałość, solidność, energooszczędność oraz wysokie walory estetyczne. Na uwagę zasługują wysoka jakość materiałów użytych do budowy i standard wykończenia, obejmujący między innymi pełną instalację elektryczną, grzewczą, wodno-kanalizacyjną oraz telewizyjną i telefoniczną.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: salon + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + gabinet + kotłownia + hall + wiatrołap + łazienka + łazienka + taras.

Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze domu ułatwia zagospodarowanie przestrzeni i czyni je wygodnym dla całej rodziny. Niewątpliwym atutem jest parterowa zabudowa

i brak barier architektonicznych – idealny dom nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi, ale także dla osób starszych, którym poruszanie się po schodach sprawia kłopot. To również doskonałe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, które mogą się samodzielnie poruszać po całym budynku i jego otoczeniu. Istnieje także możliwość zagospodarowania poddasza oraz aranżacji wnętrza zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami jego mieszkańców. Funkcjonalność i wygoda za rozsądną cenę. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, rozkład pomieszczeń, dobra ekspozycja na strony świata. Typ ogrzewania: ogrzewanie na gaz płynny. Działka budowlana. Typ własności: Odrębna własność. Parterowy dom do wykończenia wg. własnej aranżacji. Został bardzo starannie zaplanowany jeśli chodzi o wykorzystanie powierzchni. Dom składa się z salonu z wyjściem na taras, otwartej, widnej kuchni, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i części gospodarczej. Polecam! Zapraszam do oglądania. Oferuję pomoc notarialną, oraz pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. (173-19)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

t.kolecki@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00