Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom w okolicy Torunia do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 134 m2 z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 1 100 m2, w okolicach Torunia (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 368 000 zł. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, bardzo funkcjonalny w atrakcyjnej cenie. Dom z garażem.

Dom wybudowany został w technologii tradycyjnej – ściany zewnętrzne wykonane z pustaków z zastosowaniem styropianu jako materiałem ocieplającym, styropian zaciągnięty klejem z siatką przygotowane pod elewacje. Dach dwuspadzisty pokryty blachodachówką ocieplony watą o grubości 25 cm i pokryty od środka płytami.

Rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + korytarz + pokój + wc + pokój + salon + kuchnia + garaż + kotłownia
na PIERWSZYM PIĘTRZE: korytarz + 3 pokoje + łazienka + garderoba

Dom posiada ogrzewanie podłogowe na parterze na całej powierzchni, natomiast na piętrze tylko łazienka a w pokojach kaloryfery. Piec na ekogroszek. Dom w dobrej lokalizacji: blisko sklepy Inter Marche, Brico Marche, ścieżka rowerowa, las z piękną doliną rzeki Drwęca. (154-564)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 505 893 598
e-mail: p.jagusz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00