Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom na sprzedaż w LesznieDom na sprzedaż o powierzchni 132 m2 wybudowany w 1987 roku na działce o powierzchni 509 m2, w Lesznie (woj. wielkopolskie) za cenę 310 000 zł. Dom piętrowy, podpiwniczony, w zabudowie bliźniaczej z osobnym garażem.

Dom w świetnej lokalizacji. Ze względu na będące w okolicy markety, Galerie Leszno, sklepy, punkty usługowo-handlowe, stację benzynową, kościół, stadion, kręgielnię, park linowy, mini ZOO, boiska i las lokalizacja może bardzo odpowiadać pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi oraz osobom, które w wolnych chwilach lubią kontakt z przyrodą.

Rozkład pomieszczeń w domu:
PIWNICA:
– pokój
– kuchnia
– wc
– kotłownia
PARTER:
– salon
– kuchnia
– taras
– łazienka z wc
– hall
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– hall
– balkon/loggia.

Dom z piwnicą, która doskonale nadaje się zarówno na działalność gospodarczą, jak i na małe mieszkanie pod wynajem. Dom ocieplony, otynkowany, dach pokryty papą, okna PCV. Całość ogrodzona. Dojazd drogą wyłożoną kostką. Ściany pokryte gładzią, malowane, na podłogach parkiet w bardzo dobrym stanie w salonie gres szkliwiony, łazienki wykończone kafelkami, hall i schody w drewnie. Ogrzewanie gazowe i węglowe. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone oraz leśne. Zapraszam na prezentację.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-381)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 65 526 58 41
Tel. +48 605 933 515
e-mail: r.kantorska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00