Domy na sprzedaż

146-1010-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 94 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 1 073 m2, w okolicach Rawicza, w miejscowości Ligota za cenę 125 000 zł. Dom z dużym potencjałem.

Rozkład pomieszczeń:

Na parterze znajdują się: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + korytarz

Na poddaszu znajdują się: pokój + pozostała część do adaptacji

Standard wykończenia: okna wymienione, rolety zewnętrzne w kuchni oraz pokojach na parterze, na podłogach panele/płytki/PCV, ściany malowane/tapety. Instalacja elektryczna nowa, nowe orynnowanie domu. Ogrzewanie: centralne (piec do wymiany) oraz piece kaflowe w bardzo dobrym stanie (użytkowane). Dostępne media: woda oraz prąd. Do domu przynależy garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz duży ogrodzony ogród. Cicha i spokojna okolica, z dobrym dojazdem. Dom jest sprzedawany wraz z całym jego wyposażeniem. Polecam i zapraszam na prezentacje. Gwarantujemy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości, obsługa formalnoprawna transakcji, efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1010)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 520 102

e-mail: a.jagodzik@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00