Domy na sprzedaż

130-1088-1Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 200 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 800 m2, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie), w miejscowości Stare Polichno za cenę 395 000 zł. Oferta godna polecenia. Dom jednorodzinny. W skład nieruchomości wchodzą: budynek mieszkalny, budynek gospodarczy wraz z garażem oraz działka.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– pokój gościnny

– kuchnia

– łazienka

– hol

– przedsionek

– spiżarnia

– kotłownia

PIĘTRO:

– 3 sypialnie

– łazienka

– hol.

Stan techniczny budynku dobry. Instalacja elektryczna trójfazowa, kanalizacja z odprowadzeniem do własnego szamba, woda z ujęcia wodociągu wiejskiego, możliwość wykonania przyłącza gazowego. Własne centralne ogrzewanie. Dodatkowo w okresie letnim podgrzewanie ciepłej wody użytkowej z bojlera elektrycznego. Mieszkanie gustownie urządzone i zadbane. Powierzchnia całkowita domu mieszkalnego wynosi około 200 m2, powierzchnia mieszkalna 167 m2. Na zewnątrz, w budynku gospodarczym garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Działka o powierzchni 800 m2 zagospodarowana, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, ogrodzona. Brama wjazdowa na posesję metalowa. Budynek oddalony około 150 m od szosy w kierunku Skwierzyny i Drezdenka. Do Gorzowa Wlkp. około 15 km. W bliskiej odległości sieć handlowa, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Nieruchomość ma ogromny potencjał. Przy niewielkim nakładzie można uzyskać wspaniały efekt i zyskać wspaniałe miejsce do zamieszkania, wypoczynku lub nawet pracy. W obrzeżach działki las sosnowy . Oferta godna polecenia dla osób ceniących ciszę i obcowanie z przyrodą. STARE POLICHNO duża wieś w gminie Santok, 15 km na pm.zach. od Skwierzyny, na prawym brzegu Warty, przy szosie do Drezdenka. W cenie nieruchomości pozostaje pełne wyposażenie mieszkania wraz z sprzętem AGD i RTV. Naprawdę warto zainteresować się ta ofertą. Stan prawny bez zastrzeżeń .Założona księga wieczysta.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie. (130-1088)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00