Domy na sprzedaż

front domu na sprzedaż w okolicach Piotrkowa TrybunalskiegoDom na sprzedaż o powierzchni 200 m2 z 1986 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 720 m2, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) za cenę 420 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:
W PIWNICY znajdują się:
– duże pomieszczenie
– łazienka
– prasowalnia
– kotłownia
– pomieszczenie użytkowe
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– wc
Na PIĘTRZE:
– 3 sypialnie
– 2 tarasy
– pokój gościnny
Na PODDASZU:
– otwarta przestrzeń użytkowa.

Dom całkowicie wykończony, w stanie bardzo dobrym. Informacje dodatkowe: duża zadaszona weranda na parterze z wyjściem na podwórko, 2 tarasy, zamykane okiennice na podpiwniczeniu. Wyposażenie: instalacja alarmowa, czujniki przeciwpożarowe, nowoczesna instalacja elektryczna i przeciw burzowa, wyczulona na przepięcia, oświetleniowa instalacja schodowa, domofon z rozprowadzeniem na cały budynek mieszkalny oraz gospodarczy, instalacja telefoniczna na cały budynek.

Dom z ogrzewaniem piecowym na ekogroszek, nowoczesne brązowe grzejniki Radson, instalacja miedziana, dużej pojemności bojler do pieca oraz z grzałką elektryczną, wszystko sterowane na timer, awaryjnie wydajny przepływowy ogrzewacz wody Siemens, pompa obiegu ciepłej wody.

Kominek: zabudowany kominek na parterze z elektrycznym rozprowadzeniem ciepłego powietrza na I piętro do wszystkich sypialni. Media: prąd, telefon, internet, telewizja satelitarna, kanalizacja, kanalizacja burzowa.

Dom z budynkiem gospodarczym na działce. Budynek z 1999 r. Powierzchnia użytkowa: 122,8 m2. Powierzchnia zabudowy: 122,8 m2. Zestawienie pomieszczeń: Pomieszczenie I 4,6 m2 (okiennica) Pomieszczenie II 4,9 m2 (łazienka, prysznic, przepływowy ogrzewacz wody, umywalka, toaleta) Pomieszczenie III 22,45 m2 (drzwi podwójne Wiśniewski, roleta antywłamaniowa) Garaż podwójny 39,7 m2 (dwie elektryczne bramy Wiśniewski) Garaż pojedynczy 38,75 m2 (brama z wbudowanymi drzwiami Wiśniewski) Rodzaj zabudowy: niepodpiwniczony, w kształcie L. Wszystkie pomieszczenia z odrębnym wejściem. Drzwi wewnętrzne pomiędzy pomieszczeniem III a podwójnym garażem. 5 lamp podwórkowych, w tym 3 na czujki ruchu.

Dom z dojazdem drogą asfaltową, po obu stronach drogi wybrukowane chodniki z zieloną strefą, poszerzone obniżenie przed wjazdem na szerokość bramy wjazdowej i furtki. Roślinność: działka bogata w roślinność tj. brzozy, iglaki, żywopłoty, bluszcze. Ogrodzenie domu: wykonane z kamieni polnych, szerokie drewniane sztachety w kolorze brązowym. Cena nieruchomości: 420 000 złotych do negocjacji.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4204)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00