Domy na sprzedaż

widok z ulicy na dom do sprzedaży w okolicach LesznaDom na sprzedaż o powierzchni 245 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 750 m2, w okolicach Leszna (woj. lubuskie) za cenę 420 000 zł. W domu można wyodrębnić 2 niezależne mieszkania

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
Na PARTERZE znajdują się: garaż + komunikacja + spiżarnia + kotłownia + pralnia + kuchnia + pokój + sypialnia.

Na PIĘTRZE 1 znajdują się: wiatrołap + hall + 2 pokoje + łazienka + kuchnia + salon + spiżarnia + 2 trasy

Na PIĘTRZE 2 znajdują się: hall + łazienka + garderoba + 2 pokoje + taras + klatka schodowa

W skład nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczy, częściowo mieszkalny o powierzchni 90 m2, który można zaaranżować pod własne potrzeby. Dom posiada trzy kondygnacje, na każdej z nich znajduje się toaleta.

Dom może być zaaranżowany jako dom jednorodzinny, dwurodzinny z dwoma niezależnymi lokalami, hotel pracowniczy bądź na inną działalność gospodarczą.

Obsługa formalno-prawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. (146-1143)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 723 820 102
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00