Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony frontowej na dom w okolicach Lubina do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 320 m2 (3 kondygnacje, 8 pokoi) z 2005 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 000 m2, w okolicach Lubina (woj. dolnośląskie) za cenę 750 000 zł.

Dom w świetnej lokalizacji – ciche, spokojne osiedle z mnóstwem zielni. Dom niezwykle komfortowy i wygodny z pięknie zagospodarowaną, dużą działką. Dom dobrze skominukowany z centrum, jak również z wyjazdem na trasę wylotową.

Rozkład pokoi w domu:
na POZIOMIE -1 znajdują się:
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
– piwnica około 30 m2
na POZIOMIE 0 znajdują się:
– sypialnia
– salon
– taras
– jadalnia
– aneks kuchenny
– wc
na POZIOMIE 1:
– hol
– 3 sypialnie
– balkon
– łazienka
na POZIOMIE 2:
– hol
– 3 sypialnie
– łazienka.

Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone. Trzy kondygnacje tworzą bardzo funkcjonalną i spójną całość, ale mogą również służyć jako niezależne mieszkania. Dom zbudowany z dużą starannością, z solidnych materiałów, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dom do zamieszkania od zaraz, nie wymaga odświeżenia. Gustownie zagospodarowana działka z tarasami i licznymi nasadzeniami. Dom ogrodzony. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-723)

Kontakt:
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00