Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia widok od frontu na dom do sprzedaży położony w okolicach LesznaDom do sprzedaży o powierzchni 200 m2 (2 kondygnacje, 6 pokoi) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 540 m2, w okolicach Leszna (woj. wielkopolskie) za cenę 600 000 zł.

Dom w wysokim standardzie, wybudowany przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów – na ścianach i sufitach gładzie, na podłogach płytki i panele. Większa część parteru ogrzewanie podłogowe. Bardzo wydajny kocioł gazowy, dodatkowo ogrzewanie kominkowe. Przestronna ładnie doświetlona i bardzo dobrze wyposażona kuchnia.

Dom posiada dołączoną salę o powierzchni około 80 m2 z łazienką i kuchnią. Idealne miejsce na prywatną strefę sportu, siłownie, bilard itp. W środkowej części nieruchomości zielona strefa odpoczynku z oczkiem wodnym. Dom o bardzo inteligentnym i przemyślanym rozmieszczeniu pomieszczeń. Dom w doskonałej lokalizacji – cicha, spokojna okolica, blisko centrum. Przestronny balkon, garaż ogrzewany z podjazdem od ulicy.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1386)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl
Tel. +48 663 774 792

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00