Domy na sprzedaż

015-5358-1Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 300 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 600 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie), w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki za cenę 700 000 zł. Dom z zabudowaniami gospodarczymi. Atrakcyjna oferta sprzedaży domu po częściowym remoncie. Ten słoneczny i przestronny dom z zabudowaniami gospodarczymi usytuowany jest na częściowo zagospodarowanej działce.

Nieruchomość składa się z domu wzniesionego z cegły pokrytego dachówką ceramiczną oraz okalających go zabudowań gospodarczych o powierzchni około 500 m2.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

Na parterze znajdują się: 4 pokoje + łazienka + przedpokój + klatka schodowa + korytarz.

Na piętrze znajduje się: 6 pokoi + łazienka + korytarz + przedpokój + klatka schodowa.

Dom został wzniesiony w okresie międzywojennym w kształcie prostopadłościanu z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką ceramiczną z betonową posadzką na parterze oraz drewnianymi stropami i schodami na piętrze podobnie jak część gospodarcza. W zabudowaniach gospodarczych znajdziemy 36-metrowy warsztat, 74-metrowy dwustanowiskowy garaż, 50-metrową chlewnię, oraz zabudowania gospodarcze, w których kiedyś było chowane bydło domowe i po dziś dzień przechowywane jest słoma i siano. Zabudowania gospodarcze są w całości podpiwniczone. Znajduje się tu zarówno kotłownia (piec opalany węglem i drewnem) jak i 8 basenów, które niegdyś wynajmowała jajczarnia z Bolesławca. Znajdowało się tu również laboratorium, w którym jaja były prześwietlane a następnie wapnowane w basenach.

W podpiwniczeniu robiono również kiszonkę dla bydła. Ponadto w w/w zabudowaniach Gminna Spółdzielnia miała swoje magazyny gdzie przechowywała zboże. Za częścią gospodarczą jest ogród, na którym postawione są szklarnie, ponadto wymurowany i wpuszczony w ziemię basen kąpielowy z murowanymi schodami (do odrestaurowania) a w oddali drewniana stodoła. Nieruchomość jest z ogromnym potencjałem. Niewątpliwie można tu prowadzić swoją działalność gospodarczą np. w postaci warsztatu czy agroturystyki ze stadniną koni lub produkcję roślinną czy zwierzęcą. Najważniejsze informacje: podatek od nieruchomości ok. 800 zł/rok, działające podkowy i piece kaflowe, brak gazu ziemnego, garaż dwustanowiskowy, piec C.O. umiejscowiony w piwnicy (opalane węglem, drewnem), woda w bojlerze ogrzewana grzałką albo z C.O., trzecia faza, kwestia pozostawienia mebli do domówienia. Standard wykończenia – okna plastikowe, podłogi wyłożone panelami, wykładzinami oraz terakotą, ściany w tynkach tradycyjnych, boazerii i glazurze. Stropy drewniane posadzki betonowe. Niewątpliwe atuty oferty to ogromny potencjał domu i zabudowań gospodarczych oraz częściowo wyremontowany dom, gotowy do wprowadzenia. Całość usytuowana jest przy głównej ulicy z bardzo dobrą komunikacją z Bolesławcem. Jest to idealna oferta dla osób, które cenią sobie niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych, a zarazem doceniają bliskie sąsiedztwo miasta. Zapraszam na prezentację. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-5358)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 796 090 914

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00