Domy na sprzedaż

030-2796-3Do sprzedaży duży, wielofunkcyjny dom o pow. 289 m2 z dodatkową funkcją usługową położony na działce o pow. 2 772 m2, nad morzem, w miejscowości Pobłocie, w ok. Łeby za cenę 449 000 zł.

Oferta bezpośrednia, kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. W skład nieruchomości wchodzi: 2-kondygnacyjny budynek usługowo-mieszkalny z użytkowym poddaszem (do adaptacji), który dzieli się na część mieszkalną i usługową.

Rozkład pomieszczeń części mieszkalnej:

salon

– 3 sypialnie

– garderoba

– łazienka z wc

– przedpokój

– ganek.

Rozkład pomieszczeń części usługowej:

– przedsionek

– korytarz

– sala obsługi klienta

– 2 pomieszczeń technicznych

– kuchnia

– 2 wc

– pralnia.

Na nieruchomości znajduje się również pomieszczenie gospodarcze spełniające funkcję 2-stanowiskowego garażu o powierzchni 60 m2. Teren nieruchomości ogrodzony siatką oraz murem betonowym, 2 bramy wjazdowe na pilota. Rolety antywłamaniowe od strony ulicy. Dojazd na teren nieruchomości z drogi wojewódzkiej. Teren nieruchomości utwardzony i zagospodarowany. Roczny podatek od nieruchomości: 1.400 zł. Woda: z kanalizacji wiejskiej. Kanalizacja: szambo. Ogrzewanie: Centralne z pieca miałowego z podajnikiem. Okna: PCV. Pokrycie dachowe: blacha trapezowa. Widna kuchnia: tak. Pomieszczenia gospodarcze: tak. Garaż: tak. Stan techniczny budynku oceniany jako: dobry. Natężenie hałasu: cisza. W otoczeniu niska zabudowa, okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-2796)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel.: +48 59 842 80 75

Tel. +48 607 385 481

e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00