Domy na sprzedaż

130-1466-1Do sprzedaży klimatyczny, przytulny dom o powierzchni 240 m2 z 2011 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 2 144 m2, w idealnej lokalizacji., w miejscowości Bronowice (woj. lubuskie) za cenę 485 000 zł. Do dyspozycji ładne architektoniczne urządzone wnętrze składające się z dwóch poziomów.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– łazienka

– pokój

– pralnia

PIĘTRO:

– 2 sypialnie

– łazienka z wc

– pokój

– taras.

PODDASZE:

– pokój

Olbrzymim walorem domu jest dobrze zaprojektowana komunikacja oraz przestronny salon. Całkowita powierzchnia domu to 240 m2. Ocieplony z zewnątrz. Obszerny taras. Wewnątrz ściany szpachlowane pokryte farbami. Na podłogach w zależności od przeznaczenia pomieszczeń panele i terakota. Stolarka okienna z PCV, drzwiowa drewniana. Na oknach żaluzje Ogrzewanie własne na pieca CO,dodatkowo kominek. Woda z węzła miejskiego. Ze względu na dużą ilość pomieszczeń dom może być przeznaczony dla dużej rodziny. Jedyne nakłady finansowe to odświeżenie i ewentualna adaptacja jednego z pomieszczeń na piętrze i łazienki na parterze. Dla osób chcących odpoczywać z dala od jego zgiełku miejskiego jest to idealne miejsce. Właściciel na życzenie kupującego może pozostawić wyposażenie mieszkania wraz meblami, sprzętem gospodarczym. Sama lokalizacja Nieruchomości bardzo atrakcyjna. Położenie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka zagospodarowana małą architekturą ogrodową oraz licznymi nasadzeniami. Do dyspozycji tzw. letnia kuchnia w oddzielnym budynku, garaż,pomieszczenie na opał. Do centrum Strzelec krajeńskich około 3,5km.Naprawdę warto zainteresować się ta ofertą. Jest ona dla Ciebie,ze względu na położenie,możesz pracować i mieszkać w jednym miejscu. Stan prawny bez zastrzeżeń. Założona księga wieczysta. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny,została sporządzona na podstawie uzyskanych danych. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewnia pełną,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Dodatkowe informacje w biurze. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Roman Jacko, specjalista w obrocie nieruchomościami. (130-1466)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00