Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia połowę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedażDom na sprzedaż o powierzchni 119 m2 z 2013 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 528 m2, w Jaworznie (woj. śląskie) za cenę 520 000 zł. Dom położony w najbardziej pożądanej dzielnicy – centrum (obok szpitala miejskiego)

Rozkład pokoi:
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– kuchnia
– wc
– hol
– wiatrołap
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
Na PODDASZU znajdują się:
– 3 pokoje
– hol
– łazienka
– garderoba

Dom posiada wjazd do garażu od strony zachodniej, natomiast wyjścia na taras od wschodu. Dom wybudowany z białego bloczka komórkowego (Termalica) na zaprawie klejowej cienkowarstwowej, dach przykryty dachówką ceramiczną Roben Tabago, zamontowane są okna jednostronnie okleinowane w kolorze ciemny orzech, brama garażowa z napędem.

Ogrzewanie gazowe, kocioł dwu-funkcyjny C.O, C W.U plus ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz kaloryfery w pozostałych pomieszczeniach. Cena 520000,00 zł obejmuje działkę z domem w stanie deweloperskim. Gaz, prąd woda i kanalizacja znajdują się w budynku. Dom jest odebrany w nadzorze budowlanym i ma nadany numer. Inwestycja jest ukończona zapraszamy na oględziny dysponujemy kluczami. Prawy segment jest sprzedany do dyspozycji lewy widoczny na zdjęciach segment zapraszam. (116-1844)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 503 024 999
e-mail: jaworzno01@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00