Domy na sprzedaż

front domu na sprzedaż w okolicach SuwałkDo sprzedaży dom o powierzchni 130 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 82 275 m2, w okolicach Suwałk (woj. podlaskie) za cenę 800 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

W skład oferty wchodzi dom oraz dwa budynki gospodarcze. Dom pięknie posadowiony na wysokości 200 m n.p.m., w odległości kilkuset metrów od jeziora Rospuda. Całość przeszła kapitalny remont w 2012 roku, z dbałością o każdy szczegół, by zachować klimat mazurskiej zabudowy. Nowe, drewniane okna zdobią okiennice, a wnętrze zostało wykończone w rustykalnym stylu z widocznymi belkami stropowymi.

Dom wykonany w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, dach pokryty dachówką ceramiczną. Wnętrze domu zostało wykończone z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Mury budynku mają grubość ok. 0,5 m, dzięki czemu zimą dobrze utrzymuje się ciepło, a latem przyjemny chłód.

Rozkład pokoi:
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– część wypoczynkowa
– jadalnia
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– hol
Na PODDASZU znajdują się:
– sypialnia
– łazienka
– hol – bawialnia

Poddasze doświetlone jest świetlikami. Dom posiada również pięknie odnowioną piwnicę, do której prowadzą kamienne schody, ściany zostały pomalowane, a podłoga wylana betonem. Cena do negocjacji. oferta na wyłączność.

Budynki gospodarcze zostały solidnie wyremontowane. Murowany budynek posiada nowy dach kryty dachówką, odnowione ściany z widocznymi kamieniami w murze i daszkiem nad wejściem. Stodoła została pokryta blachodachówką, wymieniono deskowanie i wzmocniono fundament z kamienia. Dom ma własne, dwukomorowe 10 m3 szambo oraz odprowadzenie wody deszczowej poza teren podwórka. Do zabudowań doprowadzona jest energia elektryczna, wodociąg, internet światłowodowy.

Poza obszarem działki wielkości 8,2 ha, na której położne jest siedlisko, w cenie nieruchomości znajduje się jeszcze osiem działek, o łącznej powierzchni 2,6 ha. Z czego dwie działki leśne posiadają własną linią brzegową jeziora Wysokie. Wszystkie działki znajdują się w odległości paruset metrów.

Miejscowość Wólka położona jest w odległości 27 km od Suwałk i 26 km od Olecka. W gminnej miejscowości Filipów, znajdującej się w odległości 3 km, znajdują się sklepy, szkoła i urzędy.

Pow. domu użytk.: 130 m2. Pow. dz.: 8,2 ha (dł. 504 x szer. 164 m) działki o pow. 2,6 ha. Stan dz.: zabudowana, zagospodarowana. Dojazd: asfalt oraz częściowo droga polna. Ogrzewanie: kominek wolnostojący ogrzewanie elektryczne. Dostępne media: woda, prąd, internet, dwukomorowe szambo. OTOCZENIE. Natężenie hałasu: cisza. Otoczenie: inne zabudowy siedliskowe, lasy, jeziora. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone oraz leśne. Cena 800.000 zł do negocjacji. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika! – nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (079-1833)

Kontakt:
Tel. +48 87 520 26 12
Tel. +48 533 533 072
e-mail: a.brodowska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00