Domy na sprzedaż

015-2112-1Na sprzedaż duży dom o powierzchni 700 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 800 m2, miejscowości Bolesławiec (woj. dolnośląskie) za cenę 700 000 zł. Idealne miejsce na pensjonat, agroturystykę lub dom seniora. Dom z zabudowaniami gospodarczymi. Budynek posiada dwa oddzielne wejścia, dzieląc go na część mieszkalną i rekreacyjną.

Rozkład pomieszczeń:

CZĘŚĆ REKREACYJNA:

– sala

– kuchnia

– pomieszczenie gospodarcze

– toalety

CZĘŚĆ MIESZKALNA:

3 kondygnacje z mieszkaniami trzy, dwu i jedno-pokojowymi wszystkie z łazienkami i własną kuchnią.

W nieruchomości wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Dom ocieplony, wyposażony we wszystkie media. W budynku gospodarczym wymieniono więźbę dachową i położono dachówkę. Wstawiono nowe drzwi wejściowe i garażowe, pozostałość do własnej aranżacji i adaptacji. Cena do negocjacji. Atuty naszej nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja (2 km od Bolesławca), cicha i spokojna okolica, własne ujęcie wody pitnej źródlanej, dogodny dojazd, panorama na Góry Karkonosze. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15 194. (015-2112)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00