Domy na sprzedaż

015-2105-9Na sprzedaży duży, przestronny dom o powierzchni 460 m2 w zabudowie bliźniaczej z lokalem użytkowym posadowiony na działce o powierzchni 186 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 798 000 zł. Nieruchomość składa się z 5 niezależnych mieszkań w pełni wyposażonych, z zagospodarowaną działką. Trzy mieszkania połączone są wspólną klatką schodową w następującym układzie:

PARTER:

– hall

– 2 pokoje

– łazienka

– kuchnia

– jadalnia

– taras

lokal użytkowy

PIĘTRO 1:

– hall

– 2 pokoje

– łazienka

– kuchnia

– balkon

PODDASZE:

– hall

-2 pokoje

– łazienka

– kuchnia

Na parterze lokal przeznaczony na działalność gospodarczą z samodzielnym wejściem, obecnie przerobiony na mieszkanie z antresolą (60 m2): 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Przy tej nieruchomości istnieje dodatkowo możliwość powiększenia o dodatkowy, trzeci pokój o powierzchni 14 m2. Ostatni lokal (60 m2) z osobnym wejściem składa się z hallu, 1 pokoju i kuchni. Całość budynku podpiwniczona, z dużą powierzchnią magazynową, roboczą łazienką, kotłownią o łącznej powierzchni 151 m2. Dysponować tu możemy garażem, warsztatem, mamy miejsce na siłownię, bądź inny kącik rozrywkowy np. bilard. Nieruchomość zbudowana i wykończona z bardzo dobrych materiałów (pustaki ceramiczne typu max, dachówka ceramiczna, panele, glazura, okna pcv), doskonale ocieplona. Posiada wszystkie media. Ogrzewanie na piec centralny z możliwością przerobienia na ogrzewanie gazowe. Parking na kilka samochodów. Do nieruchomości przynależy doskonale wypielęgnowany, ustronny ogród warzywny z częścią rekreacyjną, który jest zaciszny i odizolowany. Atuty nieruchomości: dogodne umiejscowienie z bardzo dobrym dostępem do wszystkich placówek komunikacyjnych i oświatowych, sklepów, targowiska, przychodni, osobne wejścia dające komfort rodzinie wielopokoleniowej, idealna lokalizacja do prowadzenia różnej działalności gospodarczej (hostel, hotel robotniczy, pensjonat, lokal pod działalność usługową), bliskość miast Zgorzelec, Grlitz, Jelenia Góra. Nieruchomość sprzedawana jedynie jako całość. Zapraszam do prezentacji. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-2105)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00