Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok na front domu w Bolesławcu do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 460 m2 (5 pokoi, 3 kondygnacje) w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 651 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 645 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom naprawdę duży, który składa się tak naprawdę z pięciu niezależnych, w pełni wyposażonych mieszkań. Ponadto dom doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również do prowadzenia działalności gospodarczej.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– hall
– 2 pokoje
– łazienka
– kuchnia
– jadalnia
– taras
– antresola
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– hallu
– pokój
– kuchnia.
na PIĘTRZE znajdują się:
– hall
– 2 pokoje
– łazienka
– kuchnia
– balkon
na PODDASZU znajdują się:
– hall
– 2 pokoje
– łazienka
– kuchnia.

Dom wybudowany i wykończony przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów. Dom w pełni podpiwniczony, z dużą powierzchnią magazynową, roboczą łazienką, kotłownią, garażem, warsztatem oraz miejscem np. na siłownię. Dom z piękny, zadbanym ogrodem wraz z częścią rekreacyjną. Wszystkie media. Ogrzewanie na piec centralny z możliwością przerobienia na ogrzewanie gazowe. Parking na kilka samochodów.

Najważniejsze zalety domu to: doskonała lokalizacja, osobne wejścia dające komfort rodzinie wielopokoleniowej, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, bliskość miast Zgorzelec, Gorlitz, Jelenia Góra. Dom sprzedawany jedynie jako całość. Zapraszam do prezentacji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego domu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7049)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00