Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w SzczecinieDom do sprzedaży o powierzchni 155,90 m2 (4 pokoje, 3 kondygnacje) z 1982 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 300 m2, w Szczecinie za cenę 499 000 zł. Dom doskonale nadaje się dla kilkuosobowej rodziny. Mocną stroną domu jest możliwość indywidualnego zagospodarowania części przyziemnej na działalność usługową. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom znajduje się w poszukiwanej lokalizacji, na pograniczu Warszewa i zielonej części Żelechowa. Dom znajduje się na osiedlu kilkudziesięciu domów jednorodzinnych tej samej konstrukcji, w bezpośredniej bliskości Parku Brodowskiego. Spokojna i urokliwa okolica. Blisko centrum Handlowe Wilcza, punkty usługowe, szkoły, przychodnia.

Dom składa się z następujących kondygnacji:
PRZYZIEMIE:
– gabinety stomatologiczne
– łazienka
– garaż
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– wc
– hol
– taras
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– taras

W 2002 roku w domu wymieniono wszystkie okna, położono nowe panele na podłogach, odnowiono kuchnię i łazienki. Przylegający do domu bliźniak został odnowiony i doinwestowany. Ten dom może być Twój za 1 900 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (168-348)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00