Domy na sprzedaż

102-2499-1Do sprzedaży luksusowy i komfortowy dom o powierzchni 350 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 30 811 m2, na Mazurach, w okolicy Olsztyna, w miejscowości Tomaryny (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 1 950 000 zł. Dom z historią siedlisko położone w lesie nad rzeką, na Warmii i Mazurach. Jeśli marzysz o własnym miejscu na ziemi, które możesz nawet nazwać na swój sposób. To już znalazłeś. Jeśli marzysz o miejscu w którym mógłbyś się zaszyć przed ciekawskimi oczami. To już znalazłeś. Jeśli marzysz o miejscu które pokochasz od pierwszego wejrzenia. To już znalazłeś. To miejsce w którym znajduje się siedlisko jest jak arkadia, kraina wiecznego szczęścia, spokoju, ładu, sielankowej beztroski. Niczym nieskrępowanego poczucia wolności i swobody. Dająca jednocześnie szybkie i wygodne połączenie z cywilizacją.

Dużym atutem nieruchomości jest jej bogata historia. W XIX wieku powstały tu dwa budynki: młynarzówka oraz młyn wodny. Dopiero w późnych latach 90-tych XX wieku obecny właściciel odbudował je i przywrócił im dawną świetność.

Dom i zabudowania znajdują się w zakolu rzeki Pasłęki, która w dużej części stanowi naturalne granice nieruchomości. Zapraszamy, żeby przekonać się o tym samemu. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2499)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00