Domy na sprzedaż

146-945-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 180 m2 z 2007 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 200 m2, w okolicach Leszna (Woj. wielkopolskie), w miejscowości Gostyń za cenę 715 000 zł. Nowa cena. Nieruchomość wzniesiona z wysokiej klasy materiałów budowlanych gwarantuje pewność trwałości i wygodnego użytkowania, a funkcjonalny rozkład pomieszczeń i nowoczesny wystrój daje poczucie ciepła i komfortu. Dodatkową zaleta jest ciekawie zaprojektowany i wspaniale utrzymany ogród, który dodaje splendoru i klasy. Kolejnym elementem wyróżniającym nieruchomość jest budynek przychodni weterynaryjnej o powierzchni 100 m2, który może mieć szerokie przeznaczenie.

Rozkład pomieszczeń:

na PARTERZE znajdują się: pokój dzienny + sypialnia + gabinet + kuchnia + hall + łazienka

na PODDASZU znajdują się: pokój dzienny + 2 sypialnie + garderoba + łazienka + hall.

Piwnica – 40 m2, budynek na działalność gosp. – 100 m2. Ze względu na lokalizacje i charakter nieruchomość można przeznaczyć na: – jak obecnie funkcja mieszkalna i przychodnia weterynaryjna, – przychodnia lekarska, – działalność gospodarcza (zakład krawiecki, drukarnia, biuro rachunkowe itp.). Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-945)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00