Domy na sprzedaż

102-2547-3Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 171 m2 z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 162 m2, na Mazurach, w okolicach Olsztyna, w miejscowości Tomaszkowo (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 670 000 zł. Jeśli chcesz zamieszkać w miejscu w którym zawsze trwa urlop przerywany jedynie wyskokami do pracy, to musisz się spieszyć.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

PARTER: garaż + wiatrołap + korytarz + klatka + wc + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + salon

PODDASZE: korytarz + 2 pokoje + łazienka + sypialnia + garderoba.

Już tylko 6 domów pozostało do wyboru z zaplanowanych 11, które stanowią kameralne, jednorodne w swojej architekturze udanie łączącej tradycję z nowoczesnością, osiedle domów jednorodzinnych. Usytuowane nad samym Jeziorem Naterskim, z własną plażą z kąpieliskiem i pomostami. Do osiedla wygodnie dojedziesz nową droga asfaltową. 0% od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Nowoczesna i atrakcyjna propozycja dla wymagających, inwestycja ta jest alternatywą dla znudzonych typowym wyglądem podmiejskich dzielnic. Bliskość lasu i jeziora, cisza i spokój a jednocześnie wygodne połączenie z centrum miasta sprawiają, że jest idealne dla chcących odpocząć od zgiełku miasta pozostając w jego pobliżu. Budynek zlokalizowany na nowo powstającym komfortowym i eleganckim osiedlu osiemnastu domów jednorodzinnych w Tomaszkowie nad jeziorem Naterskim. Doskonała lokalizacja, stąd do centrum Olsztyna dojedziemy zaledwie w 15 minut, do pola golfowego w Naterkach tylko 400 metrów. Całe osiedle zostanie ogrodzone a wjazd na jego teren odbywać się będzie poprzez bramę sterowana pilotem. Przewidziana jest pełna infrastruktura: drogi chodniki, oświetlenie. Osiedle posiadać będzie prywatną plażę – do każdej z działek zostanie przypisane prawo korzystania z prywatnej plaży z pomostami. Na zewnątrz dom całkowicie wykończony z pieczołowitą dokładnością oraz z najwyższej klasy materiałów. Do budynku doprowadzone będą: energia, wodociąg, kanalizacją. Dom zostanie wybudowany w stanie surowym zamkniętym. Zaletą tego stanu jest to, że można wykończyć go według własnych upodobań i gustu, oraz użyć materiały wykończeniowe odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom. Istnieje możliwość zlecenia doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Dodatkową zaletą jest to, że kupujący jest zwolniony z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych. Podana cena jest brutto. Pomagamy w formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2547)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00