Domy na sprzedaż

098-324-1Do sprzedaży dom o powierzchni 139 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 115 m2, w okolicy Zgorzelca, w miejscowości Bratków, w cenie 280 000 zł. Dom usytuowany jest na lekkim wzgórzu w otoczeniu zieleni.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– wiatrołap
– przedpokój
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– toaleta
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
I PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– mały przedpokój.

Ogrzewanie centralne na opał stały. Elektryczne ogrzewanie wody poza sezonem grzewczym. Na działce wybudowany jest garaż, utwardzone obok dodatkowe miejsce parkingowe, szopka na sprzęt ogrodniczy i opał oraz ogródek warzywny. Przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Stan techniczny budynku jest bardzo dobry, nie wymaga remontu, ocieplony, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy. Polecamy osobom ceniącym sobie ciszę, spokój i naturę. Zapraszam na prezentację. Cena ofertowa za całość tylko 280000 zł do negocjacji. Klientom zapewniamy pełną obsługę i bezpłatną pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. (098-324)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właściciela i nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych K.C., mają jedynie charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 792 234 069
e-mail: korneliaferens@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00