Domy na sprzedaż

086-155-1Do sprzedaży luksusowy dom z 2012 roku (połowa bliźniaka) o pow. 201 m2 posadowiony na działce o pow. 469 m2, na Warszewie, blisko lasu, w Szczecinie za cenę 889 000 zł. Oferta dla wymagającego klienta, nieruchomość została zaprojektowana aby harmonijnie połączyć estetykę zewnętrzną z funkcjonalnością wnętrza. Powierzchnia całkowita 255 m2, użytkowa 201 m2, 4/5 pokoi. Jasna elewacja nadaje lekkości, prostokątna bryła prawie całkowicie eliminuje skosy na piętrze co przekłada się na komfortowe poczucie przestrzeni. Do nieruchomości wjazd zaprojektowany został od strony północnej, natomiast ogród znajduje się po stronie południowej. Nieruchomość sprzedawana w standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in. wykończoną elewację zewnętrzną, tynki wewnętrzne, rozprowadzone instalacje, piec gazowy z zasobnikiem, ogrzewanie podłogowe na całym parterze, grzejniki panelowe w pokojach na piętrze (ogrzewanie podłogowe w łazienkach na piętrze), wylewka betonowa na podłogach, schody betonowe na piętro, ocieplenie dachu od wewnątrz, brama garażowa, rolety zewnętrzne sterowane elektroniczne na parterze, okna PCV Veka trójszybowe o bardzo dobrych parametrach przenikania ciepła i hałasu. O wyjątkowości przedmiotowej nieruchomości stanowi także lokalizacja, która charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą (komfortowy dojazd do samej posesji, chodniki, wybudowani sąsiedzi), a także bliskością lasu i terenów rekreacyjnych. Liczne ścieżki spacerowe, rowerowe gwarantują spokój i relaks w wolnym czasie. Zapraszamy na prezentację, zamieszkaj w ładnym, funkcjonalnym bliźniaku obok lasu! (086-155)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 696 462 536
e-mail: k.wiewiorski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00